14 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü Farkındalığımızı arttıralım.

15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü ’nde daha çok çocuğa birlikte umut olalım!

Tüm dünyada ve Türkiye’de bu mücadeleye dikkat çekmek için 15 Şubat tarihinde herkesi farkındalık yaratmaya çağırıyoruz. Türkiye’de yaklaşık 3.500-4000 çocuk ilk teşhisini alarak kanserle mücadeleye başlıyor. Kanser konusunda bilinç arttıkça ve hekime ulaşım kolaylaştıkça tedavi başarısı da artıyor. 

[…]

4ekim hayvanları koruma günü

4 EKİM Hayvanları Koruma Günü

Yaşadığımız dünyanın, hayvan sevgisi ile daha da güzelleşeceğine inanıyoruz.Bu özel gün vesilesiyle sokaktaki hayvanların yaşam alanlarını koruyor ve tüm çalışanlarımızla birlikte İzmir’in dört bir yanındaki sokak hayvanlarını besliyoruz.. Hadi seninle birlikte bu konuda bir çalışma yapalım. Sen de sokağındaki hayvanları yemekhanenin önünden edindiğin mamalar ile besle ve onlara umut ol.

[…]

KVKK (KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU)

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ  Veri Sorumlusu: BRN TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.         (Bundan sonra BRN olarak anılacaktır.)  Hizmet Adresi   : İtop OSB Mah. 10032 Sok. No:2 Tekeli Menderes İzmir  Web Sitesi      : www.brntechnology.com  Telefon     : 0 232 799 0473  Kep Adresi      :  brnteknoloji@hs01.kep.tr Kişisel verilerin korunması, veri sorumlusu olarak şirketimiz için hassas ve önemli bir konudur. Kişisel Verilerinizin 6698 Sayılı Kanun, Ulusal ve […]