BRN Health,Tedarik zincirine hesap verebilirliği garanti ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıan sağlık alanında yeniliklere öncülük eden ve kaliteli ürünler sunan, insan sağlığına odaklı çalışan, sağlık piyasasının birbiriyle iletişimini sağlayan bir sağlık hizmeti tedarik zinciridir.

Detaylı Bilgi

CPAP2VENT ile solunum zorluğu çeken hastaların basınçlı hava kaynağına olan ihtiyacını karşılamak üzere medikal teknolojiler geliştirilmektedir.Hastaya verilen hava kontrollerini ve diğer ayarlamaların kolayca yapılmasını sağlayan teknojilerin AR&GE faaliyetlerini yürütmektedir.

Detaylı Bilgi

Surgilayer,BRN Health markasıdır ve her zaman hastalarımız ve doktorlarımız için yüksek kaliteli tek kullanımlık tıbbi sarf malzemeleri sağlamaya odaklanır.Hastayı ve ameliyat alanının çapraz kontaminasyondan(hastalık bulaşma riski) korumaya odaklanan Surgilayer, bu nedenle tek kullanımlık cerrahi örtüler ve ekipman örtüleri üretmektedir.

Detaylı Bilgi

Prexamination Sağlık Hizmetleri olarak amacımız fiziksel kabiliyeti kısıtlı olan, rutin kontrol yapılması gereken hastaların, hamilelerin, çocukların, bebeklerin ve yaşlıların, engel durumu bulunanların test yaptırabilmesine olanak sağlayarak güvenli bir sağlık hizmetinin alınabilmesine imkân vermektir.

Detaylı Bilgi

IV Treat, sağlık sektöründe kullanılan plastik malzemelerinin üretim ve tedariği sağlamaktadır.Tüm plastik tıbbi sarf malzemelerin ve bu plastik malzemelerin komponentlerini plastik enjeksiyon makinaların üretilmesini sağlar ya da tedarik eder.

Detaylı Bilgi

BRN Machining, yeni nesil tezgahlar ile talaşlı imalat hizmeti sunmaktadır. Mevcut üretim altyapısı ile zamanında teslim ve memnuniyet garantisi vermektedir. CNC makinelerinde  bilgisayar kontrollü cihazlar kullanarak tolerans düzeyini minimuma indirmekte ve  daima yüksek kalitede parçalar üretmeye özen göstermektedir.

Detaylı Bilgi