BRN Technology'nin sektöründe kazandığı güvenin oluşmasında,
satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti etkili olmuştur.
+50 İhracat Yaptığımız Ülke

What We Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate.

BUSINESS CONSULTING

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error voluptatem accusantium doloremque lau dantium, totam aperiam.

Read More

LAWYER CONSULTING

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error voluptatem accusantium doloremque lau dantium, totam aperiam.

Read More

ONLINE CONSULTING

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error voluptatem accusantium doloremque lau dantium, totam aperiam.

Read More

IT MANAGEMENT

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error voluptatem accusantium doloremque lau dantium, totam aperiam.

Read More

1000+ Happy Clients

  REQUEST CALL BACK.

  Would you like to speak to one of our financial advisers over the phone? Just submit your details and we’ll be in touch shortly. You can also email us if you would prefer.

   Company News

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, nostrud exercitation ullamco.

   14 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü Farkındalığımızı arttıralım.

   15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü ’nde daha çok çocuğa birlikte umut olalım!

   Tüm dünyada ve Türkiye’de bu mücadeleye dikkat çekmek için 15 Şubat tarihinde herkesi farkındalık yaratmaya çağırıyoruz. Türkiye’de yaklaşık 3.500-4000 çocuk ilk teşhisini alarak kanserle mücadeleye başlıyor. Kanser konusunda bilinç arttıkça ve hekime ulaşım kolaylaştıkça tedavi başarısı da artıyor. 

   […]

   4ekim hayvanları koruma günü

   4 EKİM Hayvanları Koruma Günü

   Yaşadığımız dünyanın, hayvan sevgisi ile daha da güzelleşeceğine inanıyoruz.Bu özel gün vesilesiyle sokaktaki hayvanların yaşam alanlarını koruyor ve tüm çalışanlarımızla birlikte İzmir’in dört bir yanındaki sokak hayvanlarını besliyoruz.. Hadi seninle birlikte bu konuda bir çalışma yapalım. Sen de sokağındaki hayvanları yemekhanenin önünden edindiğin mamalar ile besle ve onlara umut ol.

   […]

   KVKK (KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU)

   KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ  Veri Sorumlusu: BRN TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.         (Bundan sonra BRN olarak anılacaktır.)  Hizmet Adresi   : İtop OSB Mah. 10032 Sok. No:2 Tekeli Menderes İzmir  Web Sitesi      : www.brntechnology.com  Telefon     : 0 232 799 0473  Kep Adresi      :  brnteknoloji@hs01.kep.tr Kişisel verilerin korunması, veri sorumlusu olarak şirketimiz için hassas ve önemli bir konudur. Kişisel Verilerinizin 6698 Sayılı Kanun, Ulusal ve Uluslararası mevzuat çerçevesinde işlenmesine özen ve önem veriyoruz. Veri Sorumlusu olarak, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum sağlanması için kanunun öngördüğü ilkeleri benimsemekte, kişisel verilerin işlenmesi, silinmesi, yok edilmesi, anonim hale getirilmesi, aktarılması, ilgili kişinin aydınlatılması ve veri güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili yükümlülükler yerine getirilmektedir.   BRN olarak; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetler çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılmasına ilişkin siz   Çalışan Adaylarımızı,  Çalışanlarımızı,  Potansiyel Ürün veya Hizmet Alıcılarımızı,  Ürün veya Hizmet Alan Kişileri ve Çalışanlarını,  Ziyaretçilerimizi,  Tedarikçilerimizin Çalışanlarını,  Tedarikçilerimizin Yetkililerini,  Yönetim Kurulu Üyelerini, Hissedarlarımızı bilgilendirmek amacıyla işbu aydınlatma metnini hazırladık.  Aydınlatma Metninin Kapsamı  İşbu Aydınlatma Metni;  […]

   images
   images
   images
   images
   images